Morsujesz regularnie? A może chcesz zacząć swoją przygodę z zimną wodą, lecz brakuje Ci motywacji, albo towarzystwa? 13 listopada mamy szansę połączyć siły i w ramach kolejnej już edycji Wolnego Miasta przeżyć wspólnie Narodowe Święto Niepodległości w wyjątkowy sposób!
Zapraszamy wszystkich na morsowanie z biało-czerwoną w ręku, które odbędzie się 13 listopada w Kobylej Górze! (plaża od strony Tamy)
Zapraszamy wszystkich na morsowanie z biało-czerwoną w ręku, które odbędzie się 13 listopada w Kobylej Górze! (plaża od strony Tamy)
Ekwipunek Morsa:
Świetny Humor
flaga (jeśli ktoś nie ma to otrzyma na miejscu)
Koc/karimata
Ciepłe ubranie wierzchnie
Czapka, rękawiczki
Koc/karimata
Ciepłe ubranie wierzchnie
link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/ 1EwDsCLq9

