GRA „GDZIE JEST GENERAŁ”

GRA „GDZIE JEST GENERAŁ?”

Coroczna gra miejska w Ostrzeszowie to ciekawa forma aktywności i wspaniały sposób na świętowanie Niepodległości. A jej najlepszą zaletą jest to, że każdy może w niej wziąć udział – niezależnie od wieku, wiedzy czy kondycji.
,,Gdzie jest generał?”📍 Władysław Anders jest porządnym obywatelem i dowódcą. Lecz bez naszej pomocy nie uda się mu zajść zbyt daleko w wojskowej hierarchii.
👉🏻Celem gry jest doprowadzenie Andersa do stopnia generała broni. Aby to osiągnąć, Wasz pododdział musi zdobyć jak najwyższą ilość punktów zasług. Otrzymać je można wykonując oznaczone na karcie patrolu punkty i poprzez inwestycje na rynku kolonialnym.
Jak co roku, zgłoszenia przyjmujemy w dwóch, podstawowych kategoriach:
– „Rekrut” – Gracze początkujący, którzy wraz ze swymi rodzinami rozpoczynają swoją przygodę z grami miejskimi lub preferują łatwiejszą formę zabawy.
– „Weteran” – Gracze doświadczeni, którzy są silnie zdeterminowani, aby odnaleźć Generała Wyróżniamy również klasyfikacje „Harcerską”. Patrole powinny liczyć od 2 do 6 osób.
HARMONOGRAM
⏰11.11.2022
📍Rynek w Ostrzeszowie
10:00 ostatnia szansa na zgłoszenia
11:00 odbieranie pakietów
13:00 start gry
Zgłoszenia przez Internet nie zostawiajcie na ostatnią chwilę – zapisy elektroniczne trwają do 9 listopada, do godziny 23.59.
Jeśli jednak nie zdążycie – nie martwcie się! Możecie zarejestrować swój patrol w Biurze Gry (na Rynku) samego 11 listopada, w godzinach 10:00-11:00.
link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/5vlehi93s