MORSOWANIE-NIEPODLEGŁOŚCI ŚWIĘTOWANIE

Morsujesz regularnie? A może chcesz zacząć swoją przygodę z zimną wodą, lecz brakuje Ci motywacji, albo towarzystwa? 13 listopada mamy szansę połączyć siły i w ramach kolejnej już edycji Wolnego Miasta przeżyć wspólnie Narodowe Święto Niepodległości w wyjątkowy sposób!
Zapraszamy wszystkich na morsowanie z biało-czerwoną w ręku, które odbędzie się 13 listopada w Kobylej Górze! (plaża od strony Tamy)
⏰ 10:30-rozgrzewka
⏰11:00-wspólne wejście do wody
☕️ Po morsowaniu ciepła herbatka
Ekwipunek Morsa:
😂 Świetny Humor
🇵🇱 flaga (jeśli ktoś nie ma to otrzyma na miejscu)
Koc/karimata
Ciepłe ubranie wierzchnie
🧤Czapka, rękawiczki
link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1EwDsCLq9