Nie możemy pominąć „Lekcji historii”!
Już od przyszłego tygodnia ruszają zajęcia w szkołach dla klas 5-7 oraz 2-3 gimnazjum!
Rozpoczynamy od Szkoły Podstawowej nr 3 w Ostrzeszowie!
Głównym naszym celem jest przybliżyć uczniom historię powstańców z Ostrzeszowa!
