Pióra 2021

To już 10. edycja „Wolnego Miasta”!
Dacie wiarę?
Czy wiesz co od samego początku związane jest z Wolnym Miastem ?
To m.in. Orzeł. Jest z nami od początku. To w końcu dostojny ptak symbolizujący zwycięstwo, siłę, dominację dobra nad złem, ducha nad materią i światła nad ciemnością. To również godło Polski.
Jednak gdyby nie ściśle złączone pióra to nie sposób, by wzbił się i poleciał ponad przeciętność. Nie ma lotu orła bez wspólnoty. Zaczynając od wspólnoty naszego podwórka, naszej ulicy, dzielnicy, czy miasta.
Taką wspólnotę w przeżywaniu święta niepodległości, które łączy, a nie dzieli przeżywamy już od lat w ramach projektu Wolne Miasto w Ostrzeszowie. Na niego składają się setki – tysiące piór.
To już dekada tej wspólnej przygody. Dlatego pora się spotkać i powspominać. Mamy co świętować i radować się z tego, że już od lat tak wyjątkowo przeżywamy w Ostrzeszowie 11 listopada.
Co powiesz na piątkowy wieczór w doborowym towarzystwie twórców, punktowych, uczestników, przyjaciół Wolnego Miasta?
Czego możesz oczekiwać od naszego spotkania „Pióra 2021”?
– masy wspomnień, zdjęć i filmu o „Wolnym Mieście”
– kahoota wiedzy o Wolnym Mieście, za którego wygranie przewidzieliśmy nagrodę specjalną;
– rozmów w miłym towarzystwie;
– wrzucisz też coś na ząb;
– potańczysz do białego rana!
Przecież wiesz, że warto…
Nie czekaj ani chwili dłużej, zgłoś się tutaj -> https://forms.gle/uEegaBcXDwuRPEBJ6
i oczekuj wiadomości od nas! 😊